Multilicencie

Pre firmy, organizácie alebo školy ponúkame elektronické slovníky Lingea Lexicon 5 za výhodné multilicenčné ceny.
Multilicenčná ponuka je špeciálne vytvorená tak, aby čo najlepšie vyhovovala firmám a organizáciám používajúcim viac počítačov. Jednotková cena sa s vyšším počtom licencií výrazne znižuje, jednotlivé licencie rôznych titulov sa navyše sčítajú (napr.: pri nákupe 10 licencií Anglického veľkého a 10 licencií Ruského veľkého slovníka platia jednotkové ceny z kategórie nad 20 licencií).

Ponúkame cenovú výhodnosť, jednoduchú správu softvéru a jeho pravidelné aktualizácie. Samozrejmosťou je technická podpora po celý čas platnosti licencie. Overte si výhody multilicencie pre vašu firmu a využite naše multilicenčné zľavy.

Slovníky Lingea Lexicon 5 možno používať lokálne i na serveri.
Ponúkame niekoľko variantov licencií, dohodnúť sa dá aj kombinácia týchto variantov ako riešenie pre používateľov s pevnými PC a s notebookmi.

Typy licencie

Multilicencie pre pevný počet používateľov.
Multilicencie pre maximálny počet súčasne pracujúcich používateľov (plávajúce licencie).
Neobmedzená (plošná) multilicencia pre všetkých používateľov v organizácii.

K dispozícii je tiež variant vhodný na začlenenie do firemného intranetu, využiť môžete aj prenájom licencie formou ročného poplatku vrátane aktualizácie dát.

Dodatočné licencie sa dajú dokupovať v ľubovoľnom množstve, samozrejme tiež za zvýhodnenú cenu (započítavajú sa už zakúpené licencie).
Ak používate staršie verzie našich elektronických titulov (Lingea Lexicon 2000, Lingea Lexicon 2002), môžete si uplatniť zvýhodnené ceny za upgrade, prípadne vám radi poskytneme novú verziu Lexicon 5 na vyskúšanie a porovnanie s vašou existujúcou verziou. Táto ponuka platí aj pre možnosť cross-upgrade.

Konkrétnu cenovú ponuku vám vyhotovíme potom, čo nám pošlete svoj dopyt na e-mail info@lingea.sk.
Tu si tiež môžete zdarma a úplne nezáväzne objednať až polročný prenájom Lexicon 5 Anglického veľkého slovníka pre všetky počítače vo firemnej sieti.

Na slovníky Lingea Lexicon sa pri svojej práci spoliehajú prekladatelia, vedeckí pracovníci, učitelia na vysokých i stredných školách, pracovníci ministerstiev aj veľkých firiem. Vyskúšajte ich aj vy.