Ako povedať nie cukru

Ako povedať nie cukru

Novinka z edície Ako povedať nie ponúka stravovacie tipy a lákavé recepty na pokrmy, pripravené bez cukru. Poradí vám, ako zlepšiť svoje stravovacie návyky a dostať cukor pod kontrolu, prirodzene, postupne a s čo najmenším stresom. Vyskúšajte niektoré z nich a uvidíte, že aj život bez cukru môže byť spokojný a sladký.

Vydanie: 1. 2021 | Strán: 128 | Formát: 105x148 mm | ISBN: 9788081452581
Väzba: V2 lepená | Ebook formát: | Dostupnosť: skladom
Systém: V2 lepená | ISBN: 9788081452581
Balenie: 128 105x148 mm | Dostupnosť: skladom
cena: 5.90
Obsah
  • jednoduché tipy, ako sa vzdať cukru
Hlavné vlastnosti
Ukážky
Ako povedať nie cukru Ako povedať nie cukru Ako povedať nie cukru Ako povedať nie cukru Ako povedať nie cukru Ako povedať nie cukru
Odporúčame
Podrobnejšie informácie

Táto príručka vám ukáže, ako sa môžete stravovať pestro, plnohodnotne, chutne a pritom sa vyhnúť rizikám, ktoré so sebou nadmerná konzumácia sladkostí prináša. Preberá veci, ktoré nás skutočne zaujímajú: Mechanizmy na prekonanie závislosti od cukru. „Závislosť“ môže znieť trochu dramaticky, ale mnohí z nás na cukre do istej miery závislí sú, len o tom nevieme. 

Knižka je nabitá stravovacími tipmi, overenými radami a lákavými receptami na pokrmy pripravené bez cukru. Poskytne vám všetko, čo potrebujete na to, aby ste zlepšili svoje stravovacie návyky a vzdali sa cukru v potravinách. Vyskúšajte a uvidíte, že to nie je také zložité, ako sa zdá.

Najprv sa zoznámime s tým, ako cukor v potravinách rozpoznať. Potom sa zameriame na triky, ako obmedziť chuť na sladké a dopriať si niečo sladké pod zub zdravo. Recepty s nízkym obsahom cukru na konci knihy vám pomôžu, aby boli vaše nové dni bez cukru (alebo s minimom cukru) stále plné chutných jedál a desiat, z ktorých sa dobre najete a získate energiu. Nebojte sa – nemusíte to všetko zvládnuť naraz. Malé zmeny sa spočiatku zdajú nedôležité, no čoskoro sa ich efekt naráta. Ako hovorí staré budhistické príslovie: „Ak sa pozeráte správnym smerom, jediné, čo musíte urobiť, je ísť ďalej.“